Facebook Liked in Instagram Twitter SlideShare
Jak kolekcjonować dane potencjalnych klientów za pomocą kodu QR?

Jak kolekcjonować dane potencjalnych klientów za pomocą kodu QR?

21 Luty 2016
Rozwiązanie mobilne Adfairs może być z powodzeniem stosowane do rozbudowy bazy danych potencjalnych klientów. Dzięki kilku prostym krokom będziesz mógł kolekcjonować dane odwiedzających Twoje stoisko. Zgromadzone dane gości trafiają do Twojego panelu wystawcy w miejsce 'zakładki biznesowe', dzięki czemu masz pod ręką dane wszystkich Twoich odwiedzających, które później możesz wykorzystać do dalszych działań marketingowych i sprzedażowych.

Jakie narzędzie służy do kolekcjonowania danych osób odwiedzających Twoje stoisko?

Kod QR - unikalny dla każdego wystawcy kod QR, który jest generowany w panelu wystawcy. Kod QR należy zlokalizować podczas targów w widocznym i łatwo dostępnym miejscu oraz zachęcać odwiedzających do jego skanowania za pomocą aplikacji.

Kod QR możesz umieścić na materiałach drukowanych tj. roll upie, plakatach, na wizytówkach biznesowych oraz innych materiałach promujących Twoje stoisko.

Po zeskanowaniu kodu QR użytkownik aplikacji zostaje automatycznie przekierowany na Twój profil firmowy, a jego dane trafiają do zakładki 'kontakty biznesowe' - Ty zyskujesz informacje o potencjalnym Kliencie a gość targów otrzymuje dostęp do Twojego profilu ze wszystkimi istotnymi informacjami nt. Twojej firmy i jej oferty.

W odróżnieniu od ulotek drukowanych kierowanie użytkownika do firmowego profilu w aplikacji mobilnej zapewnia mu stały i bieżący dostęp do informacji o interesującym go wystawcy, a Tobie bezkosztową i trwałą promocję w telefonach potencjalnych klientów.


Za pomocą aplikacji użytkownicy mogą wysyłać do Ciebie wiadomości i pozostawać w kontakcie nawet po zakończonych targach. Aby aktywować tę funkcję w zakładce 'VIP-S' kliknij 'Nowy VIP' i dodaj adres email, na który będą trafiać wiadomości wysłane przez zwiedzających.

Skontaktuj się z nami
Zostaw swój numer, oddzwonimy - pole opcjonalne
Telefon Jakub Folczak
+48 883 088 308
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.